Haber

Ünlü Şarkıcı Burcu Güneş’in Annesiyle İlgili İtirafı Herkesi Üzdü: “Annemi Hiç Görmedim”

Son dönemde gündemden düşmeyen isimlerden biri de ünlü müzisyen Burcu Güneş. Ceyda Düvenci’nin ‘Bam Başka Sohbetler’ programına katılan müzisyen annesi hakkında itiraflarda bulundu. Anne ve babasının çok küçük yaşta boşandığını söyleyen Güneş, 18 yaşına kadar annesini hiç görmediğini ifade etti.

Pop müziğin başarılı isimlerinden biri olan Burcu Güneş, hem özel hayatı hem de müziği ile sık sık gündem oluyor.

Hatırlarsınız ünlü isim, babasını, üvey annesini kaybettikten sonra kendisine miras kalan konut nedeniyle tapu davası açmıştı ve bir takım sorunlar yaşamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Ceyda Düvenci’nin ‘Bam Diğer Sohbetler’ programına konuk olan Burcu Güneş, annesi hakkında şaşırtan itiraflarda bulundu.

Annesi Biga Özkan ile babası Ali Güneş’in yedi yaşındayken boşandıklarını, 18 yaşına kadar annesini hiç görmediğini ifade etti.

Şarkıcı, “Anneannemin erkeksi ve otoriter davranışlarıyla evde büyüdüm. Evde dedem, babam ve anneannem vardı. Annemi daha sonra İzmir’de buldum, o zamanlar cep telefonu yoktu, iş yeri numarası yoktu, telefon bile kuramıyorduk” diye anlattı.

Ayrıca annesinin evi aramasının yasak olduğunu söyleyen Güneş, “Babam yeni bir hanımla evlenmiş ve o hanım annemin aramasını istememiş. İlk defa söylüyorum. Benim takıldığım konular bunlar değil. Çok güzel bir roman çıkacak hayatımdan ama anlatabilir miyim bilmiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu