Haber

ZEYTİNBURNU’DA İŞ YERİNE PITBULL’LA SALDIRDILAR

ZEYTİNBURNU’da pitbull köpeğiyle çorbacının önünden geçen bir kişi, “Neden bakıyorsunuz?” diyerek masada oturanlarla tartıştı. Aynı kişi, ayrıldıktan kısa bir süre sonra köpeği ve arkadaşıyla birlikte gelerek tartıştıkları müşterilere saldırdı. Sandalye ve sopalarla iş yerinin camlarını kıran saldırganların cep telefonlarıyla fotoğrafları çekildi.

Olay, dün saat 00.30 sıralarında Gökalp Mahallesi 58’inci Bulvar üzerinde bulunan aşevinde meydana geldi. Yanında pitbull köpeği bulunan aşevinin önünden geçen bir kişi, masada oturan müşterilere dönerek, “Bana neden bakıyorsunuz?” Bunun üzerine masada oturanlarla ortada bir tartışma başladı. Çevredekiler tarafından sakinleştirilen şahıs, buradan ayrıldıktan kısa bir süre sonra pitbull ve arkadaşıyla birlikte çorbacıya geri geldi. Tartışmaya karışan müşterilere saldıran iki kişi daha sonra iş yeri önünde sandalye ve sopalarla iş yerine saldırdı. Saldırıda iş yerinin camları kırılırken, dışarıda yemek yiyenler kendilerini korumak için aşevine sığındı. Dükkanın camlarını kırarak masaları dağıtan zanlılar olayın ardından kaçtı. İş yeri çalışanları durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede güvenlik önlemi alarak inceleme yaptı. Sağlık ekipleri olaya müdahale ederek hafif şekilde yaralanan 2 kişiyi hastaneye kaldırdı. Güvenlik kamerası görüntülerini de inceleyen polis ekipleri, zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

İşyerinde çalışan Yaşar Taştan, “Olay dün akşam müşterilerimiz burada çorba içerken oldu. Müşterilerimiz dışarıda otururken yanından köpekle biri geçti. Müşteriye ‘Neden bakıyorsun’ dedi. bakıyorlar” dedi.

SALDIRI ANI CEP TELEFONU KAMERASINDA

İş yerine saldırı anı çevredekiler tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Sandalye ve sopa kullanan 2 kişi iş yerinin camlarını kırarken, saldırganlarla birlikte pitbull köpeğinin hareket ettiği görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu