Haber

Valorant çöktü mü, düzeldi mi, neden açılmıyor? 24 Ocak 2023 Valorant, LoL ve Riot Games oyunları neden açılmıyor, nasıl giriş yapılır, Valo çöktü?

yiğit (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan, oynaması ücretsiz, çok oyunculu, taktiksel birinci şahıs nişancı video oyunudur. Valorant oynamak isteyenler bazı sorunlarla karşılaşıyor. Yani Valorant çöktü mü? Valorant 24 Ocak oyuna giriş yapmıyor mu? Valorant sunucuları kapalı mı? Valorant çöktü mü? Valorant giriş ekranı neden açılmıyor? Valorant 24 Ocak oyuna giriş yapmıyor mu? Valorant sunucuları çöktü, neden oynat butonu yok?

VALORANT ÇÖKTÜ MÜ?

Birçok kullanıcı Valorant oyununda teknik sorunlar yaşadığını bildirdi. Oyunla ilgili yanılgılar sonucunda kusur bilgilerinde artış gözlemlendi. İşte kusur durum raporu.

aşağı dedektör

Şu an itibariyle oyunlar (LoL ve Valorant) kaydediliyor. Valorant güncellemesinden sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

Riot Games, LoL’ün kaynak kodlarının sızdırıldığını duyurdu. Hack sonrası bazı kullanıcılar oyundaki ana giriş ekranına ulaşamadı. Ayrıca LoL gibi bazı kullanıcılar Valorant’ta bir kusurla karşılaştı. Ancak şu an itibariyle rastgele bir sorun yok. Güncellemeden sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

RIOT HACK Mİ ETTİ?

Riot Games, resmi Twitter hesabı üzerinden LoL oyununun kaynak kodlarının sızdırıldığını duyurdu.

İşte o Twitter yazısı:

“Söz verdiğimiz gibi, sizi geçen haftaki siber saldırının durumu hakkında bilgilendirmek istedik. Hafta sonu yaptığımız analizler, LoL, TFT ve eski bir antiheat platformunun kaynak kodunun saldırganlar tarafından çalındığını doğruladı.”

Dora Özsoy konu hakkında şu bilgileri paylaştı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu