Ekonomi

Monster Notebook’ta kıdemli atama

Koray Yıldız, Canavar Defter
Ticaretten Sorumlu Başkan (CCO) olarak atandı

Teknoloji şirketlerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Koray Yıldız, Monster Notebook’un yeni Ticari Genel Müdür Yardımcısı (CCO) olarak atandı. Yıldız; Şirketin satış, pazarlama, müşteri deneyimi ve oyun segmenti faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Yüksek performanslı bilgisayar ihtiyacı olan tüm kullanıcılara hitap eden Monster Notebook’ta üst düzey atama yapıldı. Teknoloji şirketlerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Koray Yıldız, Monster Notebook’un Ticari Genel Müdür Yardımcılığına (CCO) atandı.

1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Koray Yıldız, 2007 yılında PennState Üniversitesi’nde Pazarlama ve Tedarik Zinciri üzerine İşletme Yüksek Lisans (MBA) programını, 2009 yılında ise The Wharton School’da finans eğitimi almıştır. .

Koray Yıldız; ABD, BAE, Türkiye ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde 20 yılı aşkın süredir satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında liderlik rolleri üstlenmiştir. 2011 yılından bu yana Intel’in satış ve pazarlama departmanlarında üst düzey yönetici olarak görev yapmış ve son olarak Intel Orta Doğu bölgesi Perakende Satış Müdürü olarak görev yapmıştır. Monster Notebook’un yeni CCO’su olarak görev yapan Yıldız, şirketin küresel ticari faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu