Teknoloji

Konami’nin yeni Yu-Gi-Oh! dijital oyununu tanıttı

Konami düzenlediği etkinlikte yeni bir Yu-Gi-Oh dijital oyununun geliştirildiğini duyurdu. Ayrıca şirket Yu-Gi-Oh! Etkinliğe katılan oyunculara VR ve yapay zeka teknolojisi ile hizmet verilecek. deneyimler kazandırdı.

Japonya’nın Tokyo kentinde düzenlenen Yu-Gi-Oh! Düello Canavarları: Düellocuların Efsanesi ÇEYREK YÜZYIL” Yu-Gi-Oh’da Tanıtıldı! Erken Günler Koleksiyonu, Yu-Gi-Oh! koleksiyonluk kart oyununun 25. yıldönümünü anmak için geliştirilmekte olan yeni bir dijital oyundur. Nintendo Switch ve Steam’e geliyor Yu-Gi-Oh! Erken Günler Koleksiyonu , en eski Yu-Gi-Oh! oyunlarını bir araya getiriyor. Koleksiyonda daha önce Batı’da yayınlanmamış oyunlar yer alıyor.

Şu ana kadar koleksiyona 2000’li yıllarda Japonya’da yalnızca Oyun Uzunluğu Rengi için piyasaya sürülenler dahildir. Yu-Gi-Oh! Duel Monsters 4: Büyük Düellocuların Savaşı şirketin onayladığı bir oyun. Daha fazla ayrıntı önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Öte yandan etkinliğe katılanlar, taşınabilir ve PC oyunu Yu-Gi-Oh!’ya katılabilecekler. DUEL LINKS dünyası Sanal Gerçeklik Yeni bir Yu-Gi-Oh! Deneyimine adım atma fırsatı buldu.

“Yu-Gi-Oh! Duel Links SAĞLAM BİR GÖRÜŞ DENEYİ SUNUYOR” kartlardaki çizimlere VR deneyimiyle hayat veriyor. Oyuncular Yu-Gi-Oh DUEL LINKS dünyasında düellolara katılırlar. Mavi gözler beyaz Ejderha gibi ikonik canavarların üç boyutlu versiyonlarıyla yüzleşebilir. Ayrıca Konami, Yu-Gi-Oh! oyunlarını VR ve diğer çeşitli teknolojilerle geliştirmeye devam edeceğini duyurdu.

“Yu-Gi-Oh! “Düello Canavarları: Düellocuların Efsanesi ÇEYREK YÜZYIL” etkinliğine katılanlar Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’de siz düello yaptıkça daha fazlasını öğrenen yapay zekalı bir rakiple karşılaşırsınız. Yu-Gi-Oh! 2.yılını kutlayacak! MASTER DUEL, kart oyununun tüm platformlardaki dijital versiyonudur. “Yu-Gi-Oh! “MASTER DUEL x Yapay Zeka Projesi” yapay zekanın oyuna yüklenmesini sağlayan bir sistem oluşturan proje. Yapay zeka siz düello yaptıkça gelişir ve öğrenir.

“Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL x AI Project’in oyuna eklenip eklenmeyeceği henüz belli değil.

Ayrıca Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’in 2. yılını kutlamak için oyuna yeni 2. Yıldönümü güncellemesi Hatıra EşyasıVe giriş bonusları geliyor. Oyuncuların 7 Şubat’tan itibaren satın alabilecekleri öğeler şunlardır:

  • Ünlü Mavi Gözlü Beyaz Ejderhanın Kraliyet Kaplamasıyla işlenmiş UR baskısı
  • Duel Zone, Card Box, Hami ve daha fazlasını içeren Mavi Gözlü Beyaz Ejderha temalı aksesuarlar
  • Yeni bir Blue-Eyes Chaos MAX Dragon Mate
  • Ücretsiz 1.000 Mücevher ve UR ​​Royal Finish kartları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu