Haber

Kocasinan Belediyesi, ilçenin her noktasında yenileme ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından eş zamanlı olarak Kocasinan’ın her noktasında yenileme ve asfaltlama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Argıncık Mahallesi 6230 Sokak’ta ekiplerin çalışmalarını inceleyen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın her noktasında çalıştıklarını ve vatandaşları daha memnun yaşayabilmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Hafta sonu Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarını denetleyen Önder Çolakbayrakdar, çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. Çalışanlarla sohbet eden Lider Çolakbayrakdar, daha keyifli bir Kocasinan için çalışmaların her alanda aralıksız devam ettiğini vurguladı. Önder Çolakbayrakdar, ilçe genelinde yenileme çalışmalarının yavaş bir tempoda devam ettiğini belirterek; “Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da ‘Kocasinan’ın her yerinde olacağız’ dedik ve şimdi Argıncık Mahallesi 6230 Sokak’ta asfalt çalışması yapıyoruz. Öte yandan Argıncık Apartmanı Sokak’ta söküm çalışmaları devam ediyor. ulaşımı sağlamak, çevredeki temelleri iyileştirmek ve daha huzurlu yaşam alanları oluşturmak için hummalı bir şekilde.Planlanan çalışmalar her noktada adım adım tamamlanacak.Yapılması gereken tüm çalışmaları program dahilinde yapacağız ve bunları hemşerilerimin hizmetine sunacağız.Bütün gayretimiz vatandaşlarımızın daha rahat, daha konforlu olması için.Bir Kocasinan sunmaktır. Çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum.” Önder Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı daha modern ve yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Muayene sırasında Başkan Çolakbayrakdar’ı gören çocuklar, evlerinin önüne asfalt döküldüğü için çok mutlu olduklarını belirterek, bundan sonra daha rahat binecekleri için Önder Çolakbayrakdar’a sarılarak sevgilerini dile getirdiler. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu