Haber

Kocaeli’de Boşanan Eşinin Önünü Kesip, Kadını Araca Bindirmeye Çalıştı

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde boşanma sürecinde olan eşinin yolunu kesen şahıs, silah zoruyla kadını araca bindirmeye çalıştı. Korku dolu anlar kadının cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, dün saat 18.00 sıralarında Darıca ilçesi Osmangazi Mahallesi Kuştepe Caddesi Şehit Yakup Gitmez Caddesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Sadık Ş. boşanma sürecinde olan eşi E.Ş.Y.’yi bloke ederek tabanca doğrulttu. Kadını tehdit ve küfür eden Sadık Ş., boşanma aşamasında olan eşini zorla araca bindirmeye çalıştı. Market alışverişinden döndüğünde başına gelenlere şaşıran bayan, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Yüzünde cerrahi maske bulunan Sadık Ş., kadının otomobile binmemesi üzerine olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri, kaçan şahsı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Hanımın kendisini sürekli rahatsız eden Sadık Ş. hakkında daha önce uzaklaştırma kararı aldığı öğrenildi.

Cep telefonuna yansıyan korkulu anlar

Kadının çektiği görüntülerde Sadık Ş. kadına silah doğrultarak onu zorla arabaya bindirmeye çalışıyor, tehdit ve pohpohlayıcı sözler söylüyor. – KOCAELİ

elmadagajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu