Haber

Kılıçdaroğlu’nun kendisini hedef gösteren Erdoğan’a Barış Manço’dan yanıtı: İşte hendek, işte deve

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Lideri ve Millet İttifakı’nın ortak cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter’dan yaptığı paylaşımla kendisini hedef gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt verdi.

GENÇLERLE KONUŞ

Kılıçdaroğlu, mesajında ​​Erdoğan’ın söz konusu paylaşıma atıfta bulunarak gençlere seslenerek, “Sevgili gençler, sizinle birlikte aşacağımız eşik budur. Bu ülkenin bu rezaletleri bir daha yaşamasını istemiyorsanız, Gereğini yapın gençler Halep oradaysa Taht buradadır.”

BARIŞ MANÇO’NUN ŞARKISINI PAYLAŞ

CHP lideri paylaşımının devamında Barış Manço’nun ‘İşte Hendek, İşte Deve’ müziğinin müziklerini paylaştı. Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı binlerce beğeni aldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NE DEDİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’na yönelik yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; “Kemal Bey’in kimlerle, nelerle uğraştığı, bebek katillerine ne vaatler verdiği, batılı büyükelçilere ne vaatler verdiği yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Her gün konuşuyor, her şeyi yorumluyor bir an önce. Ancak bölücü örgütün siyasi uzantılarına ne vaatlerde bulunduğunu söylemiyor.Kandil’ Pensilvanya’daki terör baronlarının kendisini neden desteklediğini açıklamıyor.Hamburger dükkanında 8 saat kimlerle pazarlık yaptığından bahsetmiyor. Pensilvanya’da yerli ve milli projelerimizden, milletin geleceğini garanti altına alacak çalışmalarımızdan ve hizmetlerimizden neden rahatsız olduğunu konuşmuyor.

Sözde teknolojiyi görmek için 10.000 kilometre yol kat eden Togg’un fabrikasını neden ziyaret etmediğini açıklayamıyor. Neden LGBT’yi desteklediğinden, milletvekillerini neden Selo’nun kapısında nöbet tuttuğundan hiç bahsetmiyor. Dağdaki teröristlerin muhatabı olan sözlerimizi neden kabul ettiğini ve neden rahatsız olduğunu açıklayamıyor. Kemal Bey konuşmasın, doğruyu ve doğruyu söylemesin… Hak güneşi çamurla, çamurla, kırk dereden kırk kova suyla örtemez. 14 Mayıs’ta Samsun’da vatan millet diyenlerin, Van’da Selo için özgürlük isteyenlerin maskesini hep deşeceğiz. İnşallah 14 Mayıs’ta bu maskeli baloyu hep birlikte bitireceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu