Yaşam

Ece Erken, eski eşi Serkan Uçar’la barışma iddiasını yalanladı

Ece Erken, 2014 yılında evlendiği bir çocuk babası Serkan Uçar’dan 2015 yılında olaylı bir şekilde boşandı. Yıllardır sadece çocukları için çıkan ikili, geçtiğimiz günlerde birlikte tatile çıktı. Çocuklarıyla vakit geçirmek için yurt dışına giden çiftin barıştığı iddia edildi. Kısa sürede barışma haberleriyle gündeme gelen Ece Erken, Instagram hesabından açıklama yaptı.

“SAHTE HESAPLARDAN YAPILAN YORUMLAR”

Kendileriyle ilgili bir barışma haberini Instagram hesabından paylaşan Erken, şu ifadeleri kullandı: “Afedersin aptal mısın? ‘Para gitti, Ece Katar’a gitti’ gibi yorumları okudum, fake hesaplardan yazılmış. .Kim olduğunu tahmin ediyorum.Yıllardır çocuğuma bakıyorum,”Babasını hiç küçük düşürmedim, hep tanışmasını istedim. Onu hiç üzmedim ama Eymen’in masraflarını hep ben karşıladım. Fake hesaplar çok yorum yaptı, çok güldük.”

“EYMEN’İN ÇOCUĞU İÇİN UYGUN DURUMUM VAR”

“Eymen’in çocuğu Eymen’e yeter bende. Lütfen merak etme tamam mı? Benim hiç kimseye ihtiyacım olmadı. Anne ya da insan değilsen babasıyla görüştürmesi sana normal gelmeyebilir. Yaşadıklarıma rağmen bazılarının yaptığı gibi çocuğumun babasına bir gün bile iftira atmadım.Her şeyden önce ben bir anneyim ve çocuğum herkesten önce gelir.”

haber-senkaya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu